Reality Glovato O nás
74 / 100

Reality Glovato O nás

Kdo jsme

Reality Glovato O nás. Portál Reality Glovato vznikl, aby pomohl všem, kteří hledají bydlení i těm, kdo chtějí prodat nebo pronajmout svoji nemovitost nejen v ČR ale třeba i kdekoli v Evropě. Inzertní portál je proto vybaven překladačem do více než dvaceti světových jazků.

Historie

Zhruba před rokem, tedy v roce 2022, jsme začali pracovat na vývoji webového rozhraní a postupně doplňovali to, co je potřeba. Záhy jsme zjistili, že nás portál musí být multifunkční a jazykově schopný pro zahraniční návštěvníky a provedli jsme tedy určité změny s tím, že v budoucnu, až nastane čas, otevřeme náš portál i pro zahraniční trhy.

Co je smyslem

Smyslem portálu Reality Glovato, je umožnit inzerci nejen soukromým osobám, ale i realitním kancelářím s možností, aby inzerci mohl uskutečnit každý a bez omezení nejen ve smyslu toho, zda je realitka či vlastník nemovitosti, ale aby inzerci a přístup měl každy i ze zahraničí. Myšlenka je tedy pro všechny stejně a bez omezení.

Jsme opravdu jen inzerce nebo realitka?

Reality Glovato, je opravdu pouze inzertním portálem. V naší skupině není žádný makléř, developer ani realitní kancelář. Neprodáváme, nezabýváme se tímto a ani v budoucnu se nehodláme osobně zabývat prodejem realit, to přenecháváme jiným.

Na Reality Glovato se snažíme poskytovat mimo inzerce realit i rady a tipy na obchod. Máme rubriku pro volné stažení aktuálních vzorů smluv a jednotlivých postupů pro prodej a pronájem.

Vytváříme pouze prostor a službu nabídek a poptávek k tomu, aby si každý mohl dle svého rozhodnutí prodat nebo pronajmout byt, dům, garáž, pole, komerční prostory či hrad.

Službu, kde zájemce se může snadno domluvit přímo s majitelem nemovitosti.

Jak řešíme skryté realitní kanceláře?

Zastáváme názor, že každá realitní kancelář by měla být hrdá na svoji činnost a neskrývat se za někoho jiného. Rádi zveřejníme inzeráty realitních kanceláří stejně jako soukromé. Pokud se však někdo z nějaké realitní kanceláře bude vydávat za někoho jiného, zablokujeme takovému uživateli přístup a to na vždy.

Průběžně, když se nám něco na zveřejněném inzerátu nezdá, jsme připravení provést kontrolu o koho se jedná.

Závěrem

Inzerce na Reality Glovato je zcela zdarma, registrace je také bez poplatku.

Download document

Před stažením tohoto dokumentu zadejte svůj e-mail

Translate »

Compare