Kupní smlouva nemovitost
71 / 100

Kupní smlouva nemovitost

Kupní smlouva nemovitost ke stažení. Tato kupní smlouva je pouze návrh, mějte prosím na paměti, že se jedná tedy o vzor, který je potřeba upravit dle konkrétních požadavku. Upozorňujeme v zájmu vašeho bezpečí, se smlouvu by měl vidět právník a případně ji doladit. Pokud máte základní právní vzdělání, doladtě si ji dle svých aktuálních potřeb pro prodej bytu nebo pro prodej domu.

Tato smlouva slouží k prodeji nemovitosti bez realitky, tedy pro okamžik, kdy vy, jako vlastník, chcete prodat svoji nemovitost sami.

Druhá smlouva, je vzor s návrhy na úpravy v daných odstavcích smouvy a jednotlivých bodech. Tato smlouva vám poslouží pro lepší přehled, co je potřeba smluvně ve smlouvě ošetřit a jak na to. Opět prosím pamatujte, že se jedná o vzor, který je potřeba odladit.

Z hlediska ochrany, poskytujeme pouze aktuální vory smluv, což jsou pouze návrhy smluv a je potřeba, aby je odladil advokát nebo právník.

Kupni smlouva nemovitost

Pro stažení dokumentu musíte být přihlášeni. Pokud nejste ještě registrování, proveďte registraci zde a poté se přihlaste.

Download document

Před stažením tohoto dokumentu zadejte svůj e-mail

Translate »

Compare