Nové stránky se připravují * Reality Glovato Inzerce realit a nemovitostí

Nové stránky se připravují

7 / 100

Vážení inzerující, dostali jsme se do fáze, kdy jsme si uvědomili, že dosavadní stránky nám nepostačuji a neumožňují nám poskytovat takové služby, jako bychom pro Vás chtěli.

Rozhodli jsme se tedy tak, že uděláme nové stránky, které by obsahovali i něco navíc, byly uživatelsky přívětivé, plnohodnotné a měly nějaké atributy, které nám chybí.

Hodně realitních kanceláří se dotazuje, zda jsme schopni je napojit na jejich realitní software, ale to bohužel nejsme. Na nových stránkách bychom měli už být schopni poskytnout v tomto smyslu nějakou službu.

Proč nové stránky? Udělali jsme si průzkum, našich stránek, které provádějí inzerci realit a stránek z cizích států. Získali jsme tak mnohé poznatky, které bychom Vám rádi představili. Nevíme, jak Vám budou “sedět”, ale věříme že ano, že se je začnete využívat.

Naše stránky budou rozděleny do takových dvou okruhů, jeden nazvěme okruh pro přímé vlastníky a druhý okruh pro realitní kanceláře. Tyto dva okruhy budou hlídané pomocí algorytmu a umělé inteligence tak, aby ohlídali ukrytého makléře.

Dosavadní stránky necháváme v běhu, stejně jako kontakt na nás, takže můžete inzerovat dle libosti. O tom, jak jsme daleko s novým projektem budeme informovat.

Vaše Glovato

Comments are closed

Download document

Před stažením tohoto dokumentu zadejte svůj e-mail

Translate »

Compare